Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889424 obálek a 872219 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Poznej s námi sousední státy : zábavné doplňovačky pro malé školáky



Autor: Iva Nováková
ISBN: 9788026217879
OKCZID: 128630557

Citace (dle ČSN ISO 690):
NOVÁKOVÁ, Iva. Poznej s námi sousední státy: zábavné doplňovačky pro malé školáky. Vydání první. Praha: Portál, 2021. 63 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Další z populárních sešitů autorky Ivy Novákové. Pracovní listy svojí koncepcí volně navazují na sešit Poznej s námi Česko a snaží se hravou formou seznámit děti s našimi sousedy. Hlavní hrdina Jirka Čech, kterého už děti znají, má mezi našimi sousedy své kamarády. Ti se stávají průvodci nejen Jirkovi, ale především všem čtenářům a luštitelům. Představují jim svoje státní symboly, hlavní město, jazyk, kraje, památky, přírodu, turistická lákadla, zvyky. Získané znalosti si děti procvičují formou zábavného luštění, doplňování a dokreslování. Pracovní sešit je určen žákům od 8 let. Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek. V Portále vyšly mj. její knihy Poznej s námi Česko, Počtář Pepík Popleta, S penězi si poradím, Zábavná čeština.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)