Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2699006 obálek a 824896 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Pohoupej medvídka : mindfulness pro nejmenší a jejich dospěléAutor: Sally Arnold, Emily Emerson, Viola Somogyi
ISBN: 9788026218074
OKCZID: 128717845

Citace (dle ČSN ISO 690):
ARNOLD, Sally. Pohoupej medvídka: mindfulness pro nejmenší a jejich dospělé. Ilustrace Emily EMERSON, překlad Viola SOMOGYI. Vydání první. Praha: Portál, 2021. 101 stran.


Anotace

 

Kniha her seznamuje děti s technikami mindfulness velmi jednoduchým a věku přiměřeným způsobem.Jednotlivé hry podává dětem jednoduše, jejich zklidňující a terapeutický záměr dokáže zaobalit činností, která je pro děti jasná, zábavná a lehce představitelná. Neoperuje s termíny, ale nechává děti si aktivity užít. Na základě vlastního prožitku pak děti a jejich rodiče či vychovatele vede k porozumění a pochopení toho, co bylo a je cílem cvičení. Učí děti o svých prožitcích mluvit a sdělovat je ostatním. Kniha je určena dětem od 4–8 let a jejich rodičům, terapeutům, učitelkám a vychovatelkám v mateřských školách a na prvním stupni základních škol.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)