Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845298 obálek a 853562 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Krize je výzva : pozitivní přístup k osudovým zvratůmAutor: Bärbel Wardetzki, Kateřina Prešlová
ISBN: 9788026218111
OKCZID: 128716510

Citace (dle ČSN ISO 690):
WARDETZKI, Bärbel. Krize je výzva: pozitivní přístup k osudovým zvratům. Překlad Kateřina PREŠLOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2021. 223 stran.

Hodnocení: 3.8 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Kniha se věnuje krizové situaci jakožto novému podnětu k osobnímu posunu a transformaci ke klidu.Kniha známé německé psychoterapeutky ukazuje, že každá změna vychází z nás a že je možné se posunout o úroveň výš, kde najdeme odstup a ztracený klid. Nabízí způsob, jak najít východisko ze situací, které nás zasáhnou a jež nemůžeme sami ovlivnit, jako je náhlé úmrtí blízké osoby, rozchod nebo nečekaná výpověď, a popisuje různé vhodné postupy: oživení emoční inteligence, přijetí odpovědnosti za sebe sama, schopnost rozeznat vhodný okamžik či cvičení v odolnosti?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury