Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2848073 obálek a 855536 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Najít smysl v našich selháních : s Viktorem Franklem a sv. TerezičkouAutor: Joël Pralong, Kateřina Bodnárová
ISBN: 9788026218449
NKP-CNB: cnb003325540
OKCZID: 128724748

Citace (dle ČSN ISO 690):
PRALONG, Joël. Najít smysl v našich selháních: s Viktorem Franklem a sv. Terezičkou. Překlad Kateřina BODNÁROVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2021. 124 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (3 hlasů)


Anotace

 

Francouzský kněz a terapeut, rozvíjí své přesvědčení, že terapie a duchovní doprovázení nestojí proti sobě, ale doplňují se.Zabývá se obecným problémem mnoha lidí, pocitem selhání, neúspěchu a nesmyslnosti života, které často vedou k depresi, pocitu neužitečnosti, sebevražedným tendencím apod., a nabízí podněty, jež k tomu přináší známý zakladatel logoterapie Viktor E. Frankl na jedné straně a světice „malé cesty“ Terezie z Lisieux. Srozumitelně, vstřícně, se zkušeností jak duchovního, tak terapeuta, ukazuje lidem cestu k přijetí sebe samých, pomoci od druhých a otevření se Boží milosti.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury