Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845611 obálek a 853819 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ospálek : knížka pro usínáníAutor: Alžběta Votavová, Michaela Bergmannová
ISBN: 9788026218661
OKCZID: 128827690

Citace (dle ČSN ISO 690):
VOTAVOVÁ, Alžběta. Ospálek: knížka pro usínání. Ilustrace Michaela BERGMANNOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 46 stran.

Hodnocení: 3.0 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Obrázkový příběh o skřítkovi Ospálkovi, který dětem pomáhá s večerními rituály a usínáním.Možná nevíš, že u vás doma žije kromě jiných bytůstek i skřítek Ospálek. Má rád vůni peřinek a nejvíc práce má navečer, když pomáhá dětem do postýlek. Můžeš jít klidně spát a už se nemusíš stokrát vracet, protože se chceš ještě napít a vyčurat, anebo nevíš, kde máš plyšáka do postýlky. Kniha je určena pro děti, které mají obtíže s navozením večerního řádu. Hravou formou zpracovává večerní rituály a obsahuje i část textu pro rodiče, kde se autorka snaží pomoci rodičům rozpoznat, jak vypadá dítě zralé na spaní, v čem jsou večerní rituály dobré, pro dítě velmi potřebné a že jejich absence jej stresuje.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)