Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2699170 obálek a 824897 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Sourozenecká příručka pro přežitíAutor: Dawn Huebner, Petra Diestlerová
ISBN: 9788026218722
OKCZID: 128827699

Citace (dle ČSN ISO 690):
HUEBNER, Dawn. Sourozenecká příručka pro přežití. Překlad Petra DIESTLEROVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 126 stran.


Anotace

 

Průvodce sourozeneckými vztahy pro děti ve věku 9 - 12 let učí dovednostem, které dětem pomůžou lépe zvládat své pocity, řešit spory a posilovat vazby mezi sourozenci. Mít bratra nebo sestru může být náročné. Může to ale taky být báječné! Skvělé stránky sourozenectví ale někdy nevidíme, protože on všude nechává binec. Ona si domů vodí kámošky, které pořád jen mluví a mluví, a já jsem tam jen jako malý ocásek. On se na mě pořád vytahuje. Ona je horší než naši, protože pořád vykládá, co bych měla dělat. Sami uznáte, že to není lehké. Prý se s tím ale dá něco dělat. A neznamená to, že bráchu nebo ségru odešleme na jinou planetu, že ne? I když nás někdy štvou, je s nimi často i legrace.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)