Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2699006 obálek a 824896 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Koumákův fotbalový týmISBN: 9788026218883
OKCZID: 128801214

Citace (dle ČSN ISO 690):
PARVELA, Timo. Koumákův fotbalový tým. Ilustrace Pasi PITKÄNEN, překlad Michal ŠVEC. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 103 stran.


Anotace

 

Humorný fotbalový příběh tvůrce důmyslných vylepšováků Pateho.Pate tentokrát miluje fotbal! Má i svůj nejoblíbenější tým Medvědů a před sebou velký turnaj. K překvapení všech Pate na nominaci středového hráče v týmu nedosáhne. Pate je ale koumák a jen tak se nevzdává. Založí si vlastní tým! Messi ani Ronaldo jeho nabídku členství v týmu nepřijmou, ale Pate naštěstí najde nové, o to však zapálenější hráče: co na tom, že jednomu je devadesát, druhý spí a bydlí v parku a třetí je třínohý pes. A když se do týmu navíc přidá také strýček Teemu s Karoliinou, o vítězství je jistě rozhodnuto.

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)