Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2699006 obálek a 824896 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Proč jsem si nekoupil jinou knížku? : jak ven z neustálého zpochybňováníAutor: Martin N. Seif, Sally Winston, Rani Tolimat
ISBN: 9788026219323
OKCZID: 128916145

Citace (dle ČSN ISO 690):
SEIF, Martin N. Proč jsem si nekoupil jinou knížku?: jak ven z neustálého zpochybňování. Překlad Rani TOLIMAT. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 215 stran.


Anotace

 

Autor v knize ukazuje, jak se dostat z pasti zpochybňování svých rozhodnutí, kroků a činů.Tento jedinečný průvodce vychází z technik kognitivně-behaviorální terapie a nabízí tipy a techniky, které autoři prověřili ve své praxi. Pomůže vám vybudovat si odolnost vůči nejistotám, s nimiž se můžete setkat, a osvojíte si díky němu i základy kritického myšlení. Najdete v ní příběhy lidí, kteří mají podobně jako vy pocit, že si musejí být vším naprosto jisti, že potřebují věci opakovaně kontrolovat a pochybují o svých činech. Naučíte se, jak se vymanit z únavných a nekonečných cyklů pochybování a ujišťování, podpoříte díky němu svou sebejistotu.

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)