Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2908541 obálek a 878499 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Začni si věřit : rádce pro teenagery pro rozvoj sebedůvěryAutor: Lisa M. Schab, Petra Diestlerová
ISBN: 9788026219330
OKCZID: 128930021

Citace (dle ČSN ISO 690):
SCHAB, Lisa M. Začni si věřit: rádce pro teenagery pro rozvoj sebedůvěry. Překlad Petra DIESTLEROVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 239 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Knížka ukazuje, jak si v období dospívání vybudovat zdravou sebedůvěru a naučit se mít ráda.Náš rádce ti pomůže v sebepoznání, v odhalení tvých silných i slabých stránek. Také zjistíš, v čem se liší zdravá sebedůvěra od arogance a sobectví. Osvojíš si způsoby, jak dát najevo své názory, a zároveň jak přitom respektovat postoje druhých lidí. Přijdeš také na to, že přílišná sebekritičnost ti v životě nepomůže. I když se říká, že kdo nic nedělá, nic nezkazí, k tomu, aby se ti povedlo dosáhnout svých cílů, ti pomohou právě strategie obsažené v této knize.

Zdroj anotace: Národní knihovna České republikyDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)