Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak selhat jako terapeut : 57 způsobů, jak ztratit nebo poškodit svého klientaAutor: Bernard Schwartz, John V. Flowers, Silvie Struková, Dan Liška
Rok: 2022
ISBN: 9788026219842
OKCZID: 128896636

Citace (dle ČSN ISO 690):
SCHWARTZ, Bernard. Jak selhat jako terapeut: 57 způsobů, jak ztratit nebo poškodit svého klienta. Překlad Silvie STRUKOVÁ, překlad Dan LIŠKA. Vydání druhé, přepracované a rozšířené. Praha: Portál, 2022. 191 stran. Spektrum, 136.


Anotace

 

Kniha představuje 50 nejběžnějších chyb, kterých se psychoterapeuti ve své praxi dopouštějí.Patří mezi ně např. neznat vlastní limity, ignorovat vědu, poškozovat terapeutický vztah, nepečovat o hranice, dopouštět se špatného časování, nepředcházet vlastnímu vyhoření a mnoho dalších. Kromě jejich popisu autoři zároveň nabízejí k úvaze, jak se jich vyvarovat. Jde o užitečný text především pro psychoterapeuty v praxi a studenty v terapeutickém výcviku, ale publikaci využijí také psychologové a pracovníci pomáhajících profesí.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury