Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2750048 obálek a 845925 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zápisník abstinentky : Přestat je těžké, ale nejtěžší je vydržetAutor: Michaela Duffková
ISBN: 9788026723264
OKCZID: 128916170

Citace (dle ČSN ISO 690):
DUFFKOVÁ, Michaela. Zápisník abstinentky. 2. vydání. Praha: Motto, 2022. 170 stran.


Anotace

 

V návaznosti na svou oceněnou autobiografickou prózu Zápisník alkoholičky popisuje autorka další fázi cesty od závislosti k normálnímu životu - snahu vydržet.Detox a protialkoholní léčba je jako výstup na horu - poté, co je absolvujete, ještě zdaleka nemáte vyhráno. Nejdřív musíte bezpečně sestoupit do normálního života a pak vás už napořád čeká maraton zvaný abstinence. Michaela Duffková opět otevírá tabu ženského alkoholismu a vypráví o svém boji se závislostí. Jaké zažila zlomové momenty? Co se pro ni změnilo s narozením druhého dítěte? A jak těžké je abstinovat v zemi, kde je pití společenská norma?

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)