Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892028 obálek a 873434 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kapitoly z pedagogiky pro střední školy



Autor: Gromnica, Rostislav
Rok: 2010
ISBN: 9788072253265
NKP-CNB: cnb002125431
OCLC Number: (OCoLC)681497422
OKCZID: 110705097

Citace (dle ČSN ISO 690):
GROMNICA, Rostislav. Kapitoly z pedagogiky pro střední školy. Ostrava: Montanex, 2010. 157 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)



Anotace

 

Obsahem učebnice jsou především teoretické informace z obecné, sociální a speciální pedagogiky s odkazy na aktuální situaci celého vzdělávacího systému v českém školství. Autor vychází z posledních odborných výzkumů a informačních pramenů. Učebnice dále nabízí praktické didaktické rady, prezentované na různých názorných příkladech a situacích. Pozornost je věnována odlišnostem českého školského systému od systémů zahraničních, zejména evropských. Učebnice neopomíjí ani aktuální problematiku týkající se vzrůstající agresivity a kriminálního chování žáků a studentů, syndromu PAS nebo školní šikany. Při rozboru této problematiky učebnice prezentuje různé možnosti diagnostiky a nápravy. V neposlední řadě se zabývá také charakteristikou alternativního školství dostupného v naší republice.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)