Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700977 obálek a 826046 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Krize mužstvíISBN: 9788072554027
OKCZID: 127877063

Citace (dle ČSN ISO 690):
PAYNE, Leanne. Krize mužství: uzdravení genderové identity skrze modlitbu. První vydání. Přeložil Dan DRÁPAL. Praha: Návrat domů, s.r.o., [2017]. 125 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Kniha se věnuje otázce krize mužství a sexuální identitě ve spojitosti se vztahem k otci a naopak. Autorka na základě příběhů svých klientů řeší i to, jak v sobě probudit mužství a doplnit své ženství jakožto do sebe zapadajících principů.Takovým řešením je podle knihy psychoterapeutická křesťanská modlitba a konečné velké odpuštění - tzv. přijmout "dar božské objektivity" nebo jinak řečeno "přijmout vnitřně svého otce". Problémem dnešní doby je, že mnoho mužů dnešní generace nezažilo u otce potvrzení jejich mužství, což u nich vede k pocitům neuznání a pochybnostem o sobě samých včetně genderové identity.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)