Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zaměstnávání občanů se zdravotním postižením, důchodců, mladistvých a studentů, absolventů škol, žen a dalších kategoriíRok: 2009
ISBN: 9788072635290
OKCZID: 110358219

Citace (dle ČSN ISO 690):
Zaměstnávání občanů se zdravotním postižením, důchodců, mladistvých a studentů, absolventů škol, žen, agenturních zaměstnanců a dalších kategorií. Olomouc: ANAG, 2003-2012. Práce, mzdy, pojištění.


Anotace

 

Publikace se týká zvláštních kategorií zaměstnanců, a to občanů se zdravotním postižením, důchodců, mladistvých a studentů, absolventů škol, žen a dalších, pro které jsou při zaměstnávání stanoveny různé odchylky nebo specifické úpravy. Publikace podává komplexní výklad všech zvláštností týkajících se těchto kategorií zaměstnanců z pohledu pracovněprávního, daňového, pojistného na sociální a zdravotní pojištění a nemocenského a důchodového pojištění a u každé popisované kategorie upozorňuje na vzájemné souvislosti v právních předpisech. Obsahuje též praktické příklady.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)