Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kryštof ÁDéHáDěRok: 2018
ISBN: 9788072815210
OKCZID: 127860818

Citace (dle ČSN ISO 690):
BRZÁKOVÁ, Pavlína. Kryštof ÁDéHáDě. Ilustrace Petr HEROLD. Praha: Eminent, 2018. 231 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (59 hlasů)


Anotace

 

Příběh chlapce s ADHD a jeho rodiny, která každý den musí zvládat obrovská úskalí.Kryštof je malý chlapec, který trpí vývojovou dysfázií a ADHD. Do tří let se zdál úplně normální, jenom prostě nemluvil, pak ale začal propadat záchvatům vzteku, odmítal nové věci a události, těžce snášel jakékoliv vybočení z denní rutiny, a dokonce i uvařit pro něj jídlo, které by snědl, byl skoro nadlidský úkol. Jeho matka často propadala hlubokému zoufalství, musela se vyrovnávat s diagnózami neschopného rodiče a projevila neuvěřitelnou lásku a odhodlání při výchově svého syna a péči o celou rodinu. Všichni v Kryštofově životě se postupně učí mu porozumět, usnadnit mu život tím, že ho učí zvládat emoce, a mít naději, která je spojuje.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)