Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2872968 obálek a 864900 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Základní otázky křesťanské etikyISBN: 9788073254421
OKCZID: 127839735

Citace (dle ČSN ISO 690):
HILPERT, Konrad. Základní otázky křesťanské etiky. 1. vydání. Přeložila Lucie KOLÁŘOVÁ. Brno: Centrum pro studium demokracie a kultury, 2017, 223 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Kniha známého německého filosofa a teologa přichází s vybranými etickými tématy, jež autor osobitě reflektuje a aktualizuje. Není opomenuta žádná z důležitých akademických oblastí teologické etiky. Kniha známého německého filosofa a teologa přichází s vybranými etickými tématy, jež autor osobitě reflektuje a aktualizuje. Není opomenuta žádná z důležitých akademických oblastí teologické etiky. Cílem knihy je posílit odbornou kompetenci všech, kdo jsou s takovými tématy a otázkami s nimi spojenými konfrontováni ve vzdělávacích procesech, v pomáhajících profesích nebo v pastoraci - tedy učitelé na školách, lektoři při vzdělávání dospělých, kněží, angažovaní laici.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)