Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2702167 obálek a 826726 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nové nápady pro starý papírAutor: Petržela, Zdeněk
Rok: 2008
ISBN: 9788073674786
NKP-CNB: cnb001813778
OCLC Number: (OCoLC)276815846
OKCZID: 110028859
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
PETRŽELA, Zdeněk. Nové nápady pro starý papír. Vyd. 1. Praha: Portál, 2008. 167 s.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Dejte starým novinám a časopisům nový život – použijte je jako levný, dostupný materiál pro výtvarné aktivity dětí nebo jako pomůcku při výuce. Vyrobte si s dětmi vlastní ruční či litý papír, koláž, mozaiku nebo montáž, obrazovou hádanku, masku na karneval, hrací karty nebo kopací míč aj. Vyzkoušejte roláž a kašírování, složte si origami a uspořádejte rytířský turnaj či módní přehlídku v papírových kostýmech. Výstřižky z novin a časopisů poslouží k procvičování písmenek a při hodinách slohu, cvičební náčiní z papíru ozvláštní pohybovou výchovu. A víte, jak zní papírová hudba? Každý námět je podrobně popsán včetně modifikací podle věku a schopností dětí i dostupného materiálu, dokumentován množstvím barevných fotografií a obohacen zkušenostmi autora z realizace nápadu v učitelské praxi.


Dostupné zdroje

NK Praha
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Martinus
Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)