Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846531 obálek a 854536 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hry pro levou polovinu mozku: mentální trénink ke stimulování pozitivních emocí a k rozvíjení schopnosti řešit problémyAutor: Bragdon, Allen D. a Gamon, David
Rok: 2009
ISBN: 9788073675219
NKP-CNB: cnb001851775
OCLC Number: (OCoLC)320221788
OKCZID: 110249834
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
BRAGDON, Allen D. Hry pro levou polovinu mozku: mentální trénink ke stimulování pozitivních emocí a k rozvíjení schopnosti řešit problémy. Vyd. 1. Praha: Portál, 2009. 165 s.

Hodnocení: 3.5 / 5 (4 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Každá z obou hemisfér lidského mozku plní trochu jiné funkce při myšlení a jednání člověka. Běžné vzdělávání rozvíjí především pravou, na logické uvažování zaměřenou část mysli. Mentální cvičení v této knize přispívají zábavnou formou ke zlepšení dovedností, které používáme v reálném světě: logické deduktivní uvažování, tvořivou prostorovou vizualizaci, práci se symboly a pravidly matematických výpočtů, použití verbálního vyjadřování a gramatické logiky při řešení problémů, které jsou předloženy nonverbálně. Velká část knihy pracuje s analogiemi a srovnáváním, jež posilují schopnost orientace v nejrůznějších problémech.


Dostupné zdroje

NK Praha
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Martinus
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)