Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873357 obálek a 865078 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Co mi povíš, Matěji?Rok: 2010
ISBN: 9788073676582
NKP-CNB: cnb002095866
OKCZID: 110663789

Citace (dle ČSN ISO 690):
HRUBÍNOVÁ, Markéta Agnes. Co mi povíš, Matěji?: rozvíjíme řeč předškolních dětí. Vyd. 1. Ilustroval Patricie KOUBSKÁ. Praha: Portál, 2010, 131 s. ISBN 978-80-7367-658-2.

Hodnocení: 3.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Mluví moje dítě správně? Jak mu mohu pomoci zlepšit výslovnost? Tyto otázky si klade většina rodičů předškolních dětí. Kniha Co mi povíš, Matěji? je užitečným pomocníkem pro rodiče, kterým záleží na tom, jak jejich dítě mluví. V knize najdeme nápady na hravá cvičení motoriky jazyka a grafomotoriky, která mohou rodiče s dítětem provádět sami. Autorka dále odpovídá na nejčastější otázky rodičů, které zajímá, jak mohou podpořit vývoj řeči svého dítěte. Dítě knihou provázejí kluk Máťa a jeho tři zvířátka, společně mu zábavnou formou vysvětlují jednotlivé úkoly. Kniha osloví rodiče předškolních dětí a inspiraci v ní najdou i učitelky mateřských škol. Kniha od zkušené klinické logopedky Markéty Hrubínové je výbornou pomůckou nejen pro nácvik správné výslovnosti. Najdete zde i rady, co dělat, když... a další užitečné informace. Každá kapitola knihy je rozdělena na tři části - nejdříve  čtení  pro děti, krátký příběh, který má děti motivovat ke společné práci. Druhá část obsahuje průpravná a  kontrolní cvičení pro rozvoj řeči jako celku (rozvoj slovní zásoby, rytmus, rozvoj pozorovacích a vyjadřovacích schopností, rozvoj verbální paměti).  Část cvičení je určena pro rozvoj analýzy a syntézy řeči, rozvoj početní paměti, procvičení akustické paměti.  V knize jsou i cvičení pro motoriku jazyka a mluvidel.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)