Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700977 obálek a 826046 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nemocnice pro panenkyAutor: Sharp, Ann Margaret
Rok: 2010
ISBN: 9788073942496
NKP-CNB: cnb002164933
OCLC Number: (OCoLC)713797143
OKCZID: 110819929
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
SHARP, Ann Margaret. Nemocnice pro panenky. Vyd. 1. České Budějovice: Teologická fakulta Jihočeské univerzity, Centrum filozofie pro děti, 2010. 41 s. Filozofie pro děti. Rozvoj myšlení, sv. 1.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Příběhy z řady Filozofie pro děti mají být inspirací k zamyšlení a dialogu mezi dětmi a dospělými.Příběh Nemocnice pro panenky je určen dětem, které chodí do mateřské školy nebo sotva začaly chodit do první třídy (4-7 let). Jaký je rozdíl mezi panenkami a lidmi? Kdo je to kamarád? Jak poznáme, co je dobré nebo co je hezké? Nebo také: Jak poznáme, co je pravda? Co je to dobrý důvod? A co je vlastně otázka? Poznají význam přátelství i nebezpečí, která mohou od druhých lidí hrozit. Naučí se lépe vnímat svůj vnitřní i vnější svět a společně si o něm vyprávět. Příběh Nemocnice pro panenky doprovází metodická příručka Co znamená můj svět.Příručka přináší řadu námětů pro vedení dialogů s dětmi, cvičení a aktivit pro rozvoj dětského myšlení i základních sociálních a komunikativních dovedností.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)