Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889012 obálek a 871965 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Pastorace mladých - Iniciace k životu nového člověka a utváření jeho životního styluISBN: 9788074122545
OKCZID: 127725110

Citace (dle ČSN ISO 690):
AMBROS, Pavel. Pastorace mladých: iniciace k životu nového člověka a utváření jeho životního stylu. Vydání první. Olomouc: nakladatelství Centra Aletti Refugium Velehrad-Roma, s.r.o., 2016. 230 stran. Současné otázky, 54..


Anotace

 

Co „neprojde Kristem“, nenalezne svoji identitu. Ačkoli křesťanství přispívá k budování sociálních vazeb a utváření vnitřního života jedinců, je-li odsunováno pouze do soukromí, krize duchovního i duševního života je nevyhnutelná. Předložená kniha si klade za cíl znovu otevřít důležitost křesťanské iniciace – přiblížit ji jako věrohodný pastorační přístup k mladému člověku. Je určena všem, kdo chtějí takto nejlépe investovat do živé budoucnosti.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Zachej.sk, s.r.o.
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)