Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2874738 obálek a 865765 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dotazník studijně profesní orientaceAutor: Antonín Mezera
ISBN: 9788074963957
OKCZID: 127964123

Citace (dle ČSN ISO 690):
MEZERA, Antonín. Dotazník studijně profesní orientace. Praha: Raabe, 2018. 126 stran. Dobrá škola. Výchovné a kariérové poradenství, 1.


Anotace

 

Trojice dotazníků studijně profesní orientace má posloužit žákům vyšších tříd základních a středních škol k formování pozitivní kariérové zralosti a stát se základem pro vhodnou volbu budoucí kariéry.Publikace představuje tři dotazníky (dotazník studijně profesní orientace, škálový dotazník individuálního stylu řešení problémů a kariérový dotazník k volbě dalšího studia a povolání), které mají posloužit jako vhodný základ k výchovnému a kariérovému poradenství a studenty a žáky mají podporovat v rozvoji pozitivní kariérové zralosti. Autor se u každého z dotazníků zabývá nejprve teoretickými východisky a cíli, posléze se věnuje popisu administrace, vyhodnocení a interpretace dotazníku a nakonec ještě dodává proces utváření a standardizace otázek a jejich validity. Důležitou součástí jsou i odkazy na použitou a rozvíjející literaturu a samotný dotazník.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)