Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907942 obálek a 878213 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Pozvání do psychologie osobnosti: člověk v zrcadlení [i.e. zrcadle] vědomí a jednáníAutor: Smékal, Vladimír
Rok: 2009
ISBN: 9788087029626
NKP-CNB: cnb002008247
OCLC Number: (OCoLC)505914398
OKCZID: 110411418
Vydání: 3., opr. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
SMÉKAL, Vladimír. Pozvání do psychologie osobnosti: člověk v zrcadlení [i.e. zrcadle] vědomí a jednání. 3., opr. vyd. Brno: Barrister & Principal, 2009. 523 s. Studium.

Hodnocení: 4.4 / 5 (24 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Další vydání
Anotace

 

Kniha uvádí do všech významných témat psychologie osobnosti a pomáhá formovat způsoby myšlení o osobnosti. Pojednává o tom, z čeho se osobnost skládá, jaké jsou složky osobnosti a druhy vlastností. Objasňování osobnosti se opírá o nejnovější poznatky z výzkumů osobnosti a ze světové odborné literatury. Kniha razí novou cestu postupného odkrývání vlastností a procesů, na nichž závisí, jak si člověk uvědomuje sebe a svou životní situaci, jak jedná a jak zvládá úkoly života. Zvolený postup výkladu vede čtenáře krok za krokem k psychologickému poznání úlohy vlastností osobnosti v řízení lidského vědomí a jednání. Díky použitému členění látky je kniha netradičním úvodem do porozumění a pochopení sebe i druhých.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
NK Praha
Městská knihovna v Praze
Srovname.cz
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)