Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907942 obálek a 878213 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak si porozumět, domluvit se a společně si hrátAutor: Pavla Foster Skalová
ISBN: 9788088290735
OKCZID: 128520756

Citace (dle ČSN ISO 690):
SKALOVÁ, Pavla Foster. Jak si porozumět, domluvit se a společně si hrát: neverbální dítě v mateřské škole. Vydání první. V Praze: Pasparta, 2021. 131 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Kniha si klade za cíl ukázat, že i malé úpravy a drobná opatření za využití stávajících prostředky a materiálů, které má mateřská škola a rodina k dispozici, mohou vést k rozvoji komunikace a lepšímu dorozumění a interakci s neverbálním dítětem.A to nejen mezi učitelem a dítětem, ale i dětmi navzájem. Autorky nenabízejí složité metody nebo přesně strukturované postupy, ale spíše způsob, jak o podpoře komunikace v dětské skupině přemýšlet a jak pracovat možná trochu poučeněji s tím, co se již v prostředí mateřské školy běžně užívá. Nakladetelská anotace. Kráceno.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)