Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Aby se mezi nás vrátily radost a mír : transformativní naslouchání v manželství a vztazíchAutor: Chana Rachel Frumin, Ester Prokešová
ISBN: 9788088429333
OKCZID: 128829378

Citace (dle ČSN ISO 690):
FRUMIN, Chana Rachel. Aby se mezi nás vrátily radost a mír: transformativní naslouchání v manželství a vztazích. Překlad Ester PROKEŠOVÁ. Vydání první. V Praze: Pasparta, 2022. 59 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Autorka předkládá ve své knize nový přístup k manželství, vztahům a osobnímu naplnění, který čerpá z více než 40 let zkušeností s poradenstvím a hluboké vnitřní moudrosti.Najdeme zde řadu cenných myšlenek a konceptů spojených s pronikavými příklady z terapeutické praxe. Publikace nabízí nástroje a inspiraci profesionálním terapeutům i párům.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)