Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2291950 obálek a 577898 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Jak na Internet | |||||||||||||
|
Rok: 2015 Dostupné také jako: pdf Digitalizovaný dokument Citace (dle ČSN ISO 690): VANĚK, Jiří. Jak na Internet. Ilustrace Aneta BISKUPOVÁ. Praha: CZ.NIC, z.s.p.o., 2015. 108 stran. CZ.NIC. Digitální objekty
AnotacePříručka přibližuje uživatelům zábavnou komiksovou formou různorodou problematiku Internetu (např. historie Internetu, mailovou etiketu, sociální sítě, blogy, internetové bankovnictví či placení a nakupování přes Internet). Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze Dostupné zdroje
|
|