Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160459 obálek a 951889 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Petr Skoumal
Rok: 2006
ISBN: 9788020413468
NKP-CNB: cnb001699289
OKCZID: 110015437
Citace (dle ČSN ISO 690):
SKOUMAL, Petr. Když tygr jede do Paříže: zpěvník Petra Skoumala [hudebnina]. Ilustrace Helena ROSOVÁ. 1. vyd. Praha: Mladá fronta, 2006. 1 zpěvník (67 s.). Sluníčko.
Hodnocení:
4.5 / 5
(33 hlasů)
Když jde malý bobr spát, Kdyby prase mělo křídla, Ančičky, Pět ježibab... Kdo by neznal písničky Petra Skoumala? To nejlepší z jeho tvorby pro děti, jejíž součástí je také hudba a písně k celé řadě televizních večerníčků, přináší tato bohatě ilustrovaná kniha. Lze ji využít nejen jako zpěvník s přesnými notovými záznamy, ale také jako zdroj půvabných veselých dětských básniček