Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2994811 obálek a 917169 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Hůlová, Petra
Rok: 2006
ISBN: 9788072152872
NKP-CNB: cnb001696430
OCLC Number: (OCoLC)80546879
OCLC Number: (ocolc)80546879
OKCZID: 110008527
Vydání: Vyd. 1.
Dostupné také jako: epub html pdf prc
Hodnocení:
2.6 / 5
(284 hlasů)
Čtvrtý román mladé prozaičky, autorky úspěšných románů Paměť mojí babičce, Přes matný sklo a Cirkus Les Mémoires, přináší do české literatury téma palčivé a přitom výrazně kontroverzní: vyprávění zachycuje zpověď stárnoucí prostitutky, která bilancuje svůj život, vzpomíná na to, co prožila, a místy s humorem a nadsázkou líčí svá léta strávená vykonáváním nejstaršího řemesla. V psaní Petry Hůlové představuje kniha výrazný posun k výrazové sevřenosti, nová je zde i humorná stránka vyprávění hlavní hrdinky.
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU