Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2991370 obálek a 915173 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Migréna

Autor: Diener, Hans-Christoph
Rok: 1994
ISBN: 9788085526349
NKP-CNB: cnb000089559
OCLC Number: (OCoLC)39604326
OKCZID: 110474896
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
DIENER, Hans-Christoph. Migréna. Překlad Vlastimil VÍŠEK. 1. vyd. Praha: Scientia medica, 1994. 84 s.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Odborná příručka pro všechny,kteří trpí migrénou.Autor, promítá do knihy své dlouholeté působení lékaře na univerzitě.Popisuje průběh a zvláštnosti migrénových záchvatů, i jejich možné vyvolatele. Doplňuje návody, jak záchvatům předcházet pomocí léků i bez nich.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení