Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2999717 obálek a 919591 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Platt, Richard
Rok: 2008
ISBN: 9788089217847
NKP-CNB: cnb001812752
OKCZID: 110069879
Vydání: 1. vyd.
Citace (dle ČSN ISO 690):
PLATT, Richard. Peking. Ilustrace Manuela CAPPON, překlad Kristýna VYHLÍDOVÁ. První vydání. Litomyšl: Eastone Books, 2008. 48 stran.
Hodnocení:
4.5 / 5
(2 hlasů)
Sledujte fascinující rozvoj hlavního města Číny od dávných časů k dnešku. Buďte svědky vpádů vojsk, vzestupů a pádů významných dynastií a vstupte do záhadného příbytku císařů – Zakázaného města. Originální ilustrovaný přístup k odhalování historie Číny a jejích obyvatel. Skvělé ilustrace a příčné řezy vyzývají čtenáře k probádání vývoje čínského města.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz